KONST / Litografier / Färglitografi 12113047
nr 1211 3047
Färglitografi
Nicholas Hondrogen, Siamise ll. Signerad, numrerad 31/80. Motivet: 50x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:03:19
21/10 12:48:16
22 okt